تا گوشیمو روشن کردم اس ام اس اومد .

- منتظر موندنتو دوست دارم ؛ ظهر بهت میگم کجا بیای .

ساعت نزدیک 10 صبح شده بود ای بابا ؛ این کلا داشت رو اعصابم میرفت مرتیکه عوضی ؛ از دیشب تا حالا استرس داشتم ؛ 12 میلیون پول تو حساب داشتم ؛ سه میلیونم از ساناز قرض کردم . جای هیچ فرصتی برای سوال هم براش نذاشتم ؛ الانم که بیکارم نمیدونم چه جوری پولشو برگردونم . اگه صدرا یه کم ؛ فقط یه کم دیروز رفتار دیگه ای داشت کلا بی خیال این یارو میشدم ؛ چون مطمئن بودم هیچ غلطی نمیتونه بکنه . الان با وجود اومدن مثلا اون دختردایی باباش همه چی به هم ریخته بود ؛ بدترش اینجا بود که دیگه از دیشب نه زنگ زد نه اس ام اس داد . اصلا مردا همینن ؛ تا یکی بهشون چراغ سبز نشون میده یادشون میره از کجا اومدن ؛ اصلا تو سختی ها کی پیششون موند .

گوشیم زنگ خورد ؛ سریع و با استرس برداشتم دیدم باباست . 

- سلام ؛ خوبی ؟

- سلام بابا ؛ من خوبم تو خوبی ؟

- مرسی ؛ دختر تو کجا گذاشتی اول صبحی رفتی ؟

- ببخشید بابا جون ؛ راستش یه کاری پیش اومده بود که مجبور شدم صبح زود بزنم بیرون .

- باید کار مهمی باشه که به من چیزی نگفتی و صبح زود رفتی بیرون ؛ کاری میتونم بکنم ؟

- نه بابا مرسی .

- راستش عسل ؛ یه قضیه ای هست که میخواستم در موردش باهات صحبت کنم .

- میدونم بابا جون ؛ ولی الان وقتش نیست .

- میدونی؟

در همین حال دیدم صدرا زنگ میزنه .

- باباجون کار نداری پشت خطی دارم .

- باشه بابا ؛ مواظب خودت باش خداحافظ .

- خداحافظ بابا .

سریع گوشی رو جواب دادم تا قطع نشده .

- الو . عسل . الو 

زدم زیر گریه و گفتم : بی معرفت .

- من یا تو دختر ؛ اون چه کاری بود کردی ؟ آبرومو بردی . 

- خوب کاری کردم ؛ خجالت نمیکشی جلوی من داری با دختره لاس میزنی ؟

- چی میگی تو بابا ؛ پیاده شو باهم بریم . دختره فامیل بابام بود ؛ اگه تو اون حرکت احمقانه رو نمیکردی

امون ندادم و قطع کردم گوشی رو . دیگه کسی گریه منو نمیتونست بند بیاره . لعنتی . بی معرفت بیشعور . من به خاطر آبروم مجبور بودم حالا هر کاری بکنم . وقتی یاد عکسای خصوصیم با صدرا میفتادم ترسم بیشتر میشد . نکنه یارو دوباره مزاحمم شه . نکنه پول زیر زبونش مزه کنه . اون وقت چکار کنم . پولا تو کیفم بود و منتظر بودم که تماس بگیره . 

نمیدونستم چکار کنم واقعا . ترس و دلهره و عذاب وجدان . همه با هم بود . آدم تو یه سنی با یکی دوست میشه ؛ بعدش عاشقش میشه و خوب کلی برنامه میچینی . بیرون میری . تولد میگیری . عکس میگیری و هر چی جلوتر میری رابطه خصوصی تر میشه ؛ ولی یه جایی که توقعش رو نداری این طناب خوش خیالی پاره میشه . الان دقیقا واسه من همون لحظه هست .

اینکه صدرا کجاست و چکار میکنه دیگه برام مهم نبود . فقط میدونستم آبروم نباید بره ؛ همین .

چند بار دیگه زنگ زد و جواب ندادم  ؛ نوبتی هم باشه نوبت ساناز بود که زنگ زد .

-الو . سلام . کجایی تو . مردم از نگرانی چی شد ؟

- هیچی بابا ؛ هنوز زنگ نزده . 

تمام داستان رو برای ساناز گفته بودم و اون در جریان بود و میدونست . راه کاری که ساناز بهم داد پلیس فتا بود ولی من خودم این راهو عاقلانه ندیدم ؛ اولا حوصله شکایت وشکایت کشی نداشتم ؛ نکته دوم که مهمتر از اولی وقت بود ؛ من وقت نداشتم و ممکن بود عکسهایی بیاد بیرون و آبروم بره و دیگه من نتونم تو این اجتماع زندگی کنم .

- خب ؟

- خب چی ؟ میگم زنگ نزده دیگه .

- عسل ؛ خر نشو بیا برو پلیس فتا ؛ به خدا اونا یارو رو سریع میگیرنش ؛ کمتر از چند ساعت .

- دلت خوشه ها ؛ پای آبروی تو در میون نیست که ؛ من آبروم بره بابام میکشه منو ؛ تو که میشناسیش .

- عسل ؛ گیریم این دفعه هم تونستی این پولو بدی بهش ؛ بعدش چی ؛ اگه بازم پول بخواد چی ؟

دقیقا ساناز پا گذاشت رو نقطه ضعفی که من میترسیدم ازش و نمیدونستم چکار کنم باهاش ؛ ولی مصمم و محکم گفتم : بعدش دیگه مجبورم شکایت کنم .

- دختر ؛ خب همین الان شکایت کن ؛ اصلا پاشو بیا همینجا یه کاریش میکنیم .

- چه کار میکنیم آخه ؟ یه جوری میگی انگار چاره دیگه ای مونده .

- عسل به صدرا بگو شاید اون بتونه یه کاری بکنه ؛ این همه آشنا داره .

- ولش کن بابا اون عوضیو ؛ به جای اینکه صبح حال منو بپرسه زنگ زده میگه چرا آبروی منو بردی .

- حداقل پاشو بیا اینجا باهم بریم ؛ تنهایی نرو .

- باشه بابا دارم میام .

همزمان که داشتم با ساناز صحبت میکردم ؛ میخواستم برم اونطرف خیابون که یهو یه صدای وحشتناکی توی سرم پیچید ؛ ماشینی محکم خورد بهم و دیگه چیزی نفهمیدم . فقط صدای گنگ مردم میومد که داشتن میدویدن سمت من و راننده که صداش معلوم بود یه دختر جوونه که دائم تکرار میکرد بدبخت شدم ؛ کمتر از چند ثانیه بی هوش شدم .

یه صداهای گنگی برام میومد . معلوم بود در مورد من حرف میزنن .

- دکتر الان چی میشه ؟

- چیز خاصی نیاز نیست ؛ فکر میکنم تا چند ساعت دیگه باید به هوش بیاد ؛ فقط سعی کنید دوروبرش زیاد شلوغ نباشه ؛ به لحاظ عصبی هم باید محیط آرومی براش باشه .

- باشه آقای دکتر ممنون .

بابام داشت از دکتر سوال و جواب میکرد که دکتر بعد از پاسخگویی رفت .

منم به هوش بودم ؛ اما قدرت باز کردن چشمهامو نداشتم ؛ کم کم صدای بقیه کمتر و کمتر شد برام و دوباره بیهوش شدم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت لاراول در تهران Roman-vijeh.blog.ir اموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور Chad شــاعــرانــه هــا بعد از بیست و سه بهبود کیفیت و اعتبار بخشی ملی لینک گستر - تازه های وب فارسی دانلود آهنگ ، فیلم و سریال طراحی سایت