نشستم پای صحبتاش مثل همیشه هر وقت میومد شمرده صحبت میکرد . زنی جذاب که اگه همسر نداشت چهار پنج باری تا حالا باهاش ازدواج میکردم ؛ اما تاهلش پا گذاشته بود رو گلوم .

اون به شوهرش فکر میکرد و من به اون ؛ نمیدونم چی داشت میگفت ؛ تو یه عالم دیگه بودم که یهو دیدم بغضش گرفته ؛ ترسیدم بغضش بترکه و به جای اون من گریه کنم ؛ از پشت صندلیم پا شدم و رفتم سمتش ؛ انگار فهمیده باشه واسه چی دارم میرم سمتش . بلند شد و منم نزدیکش شدم ؛ تو چشاش نگاه کردم و نزدیکتر شدم ؛ دیگه میتونستم عطرشو حس کنم ؛ دیگه بس بود ؛ خودداری بس بود نمیدونم چی شد که یهو نفهمیدم چی شد دستمو دراز کردم و موهاشو با دستم از روی صورتش کنار دادم که یهو یه صدای وحشتناکی توی مغزم پیچید .

سیلی محکمی که خانم شایان بهم زد کلا منو از دنیای هپروت در آورد ؛ با حالتی بهت زده نگاهش کردم . تا حالا دست رو هر کی گذاشتم تهش به تخت دو نفره خونم ختم شده بود ؛ شدت ضربه روحی من خیلی بیشتر از صدای چکی بود که توی گوشم پیچیده بود . با خشم و با حالت عصبی نگاهم میکرد. خیلی شمرده و آروم بهم گفت : هیچ وقت ؛ هیچ وقت ؛ به ناموس کسی چپ نگاه نکن ؛ مخصوصا اونی هنوز امیدواره به عشقش و زندگیش و اونی که برای مشاوره و درد و دل پیشت اومده . سعی کن اینو تو کله ات فرو کنی آقای دکتر پارسا ؛ هر زنی که داره جدا میشه یا جدا شده یا به هر دلیلی ضربه و شکست عشقی و روحی تحمل میکنه نه یک زن یا دختر هست ؛ نه محتاج  هست . فقط دنبال یه نفر واسه درد دل میگرده که بتونه برای چند ساعتی خودشو تسکین بده . شما هم آقای دکتر پارسا فکر نکن چون دکتری یی که میان اینجا باید خودشونو کادوپیچ کنن و تقدیمت کنن . 

چند لحظه سکوت کرد و تو چشمام نگاه کرد و ادامه داد : واقعا متاسفم که نگاه مردای فرصت طلبی مثل شما رو هیچ وقت نمیشه تغییر داد ؛ متاسفم که به زن فقط به عنوان ابزار رختخوابیتون نگاه میکنید . واسه امثال شماها همه هستن غیر از خواهر و مادرتون که اون هم الله اعلم . بیشتر از این نتونست خودشو نگه داره و زد زیر گریه و رفت سمت در . دستگیره در رو گرفت و بعد از چند لحظه مکث در حالی که سعی میکرد گریه نکنه همونطور رو به در گفت : نگران پول دوره روان درمانی من هم نباشید ؛ الان همشو براتون کارت میکشم . در رو باز کرد و رفت . اون رفتو دل منم با خودش برد فکر نمیکردم اینقدر سخت باشه ؛ خیلی ناراحت و عصبی گوشی رو برداشتم و زنگ زدم .

- الو . سلام . مهندس تست شد زنت . اولین نفری بود که سیلی محکمی زد . هزینه تست خانمت میشه 8 میلیون تومن .باشه . الان شماره کارتو میفرستم . خداحافظ

حالا فقط از اون زن برام یه 3 میلیون تومن خودش موند که میخواست عشقشو ؛ شوهرشو به زندگی برگردونه و 8 میلیون تومنی که شوهرش داد بابت اینکه میخواست تستش کنه .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عمومی عشق زندگی شورای دانش آموزی دبستان امام حسن مجتبی (ع) کتوم katum Rui بلاگ کتابک خیاطی زن روز عطاری درس